Met deze 18 kanjers de wisselbeker voor de uitwisseling met Les Boulistes naar Sleeuwijk gehaald
Doubletten 2023 |
Tête a Tête Kampioen 2023 |
1e Ronnie de Jong & Edwin de Joing |
1e Bert Spek |
2e Anton Wintermans & Peter van Amerongen |
2e Jan Kooij |
3e Kees van der Helm & Henny Mattheeuwissen |
3e Wijnie van Hofwegen |
Clubkampioen Mêlee 2023 |
Clubkampioen Inloop 2023 |
1e José Boone |
1e José Boone |
2e Bert Spek |
2e Arie Schaddelee |
3e Wijnie van Hofwegen |
3e Daan Bambacht |
Doubletten 2022 |
Tête a Tête Kampioen 2022 |
1e Agnes Schoenmaker & José Boone |
1e José Boone |
1e Hennie Mandemakers & Kees Smits |
2e Anton Wintermans |
3e André van Aken & Leen van der Wegen |
3e Jan Kooij |
Clubkampioen Mêlee 2022 |
Clubkampioen Inloop 2022 |
1e Hennie Mandemakers |
1e Daan Bambacht |
2e Peter van Amerongen |
2e Jan Welner / Arie Schaddelee |
3e Ank Willemse |
3e José Boone |
Doubletten 2021 |
Tête a Tête Kampioen 2021 |
1e Leen van der Wegen & Fred Beumer |
1e Kees Smits |
2e Kees van Balen & Leida van Diest |
2e Jan Ruitenberg |
3e Kees van der Helm & Kuintje van Balen |
3e Andre van Aken |
Clubkampioen Mêlee 2021 |
Clubkampioen Inloop 2021 |
1e Jan Kooij |
1e Kees Smits |
2e Anton Wintermans |
2e Jan Welner |
3e Agnes Schoenmaker |
3e Arie Schaddelee |
Clubkampioen Doubletten 2019 |
Tête a Tête Kampioen 2019 |
1e Hennie Mandemakers & Kees Smits |
1e Jan Kooij |
2e Lenie Vos & Ad Mandemakers |
2e Leen van der Wegen |
3e José Boone & Agnes Schoenmaker |
3e José Boone |
Clubkampioen Mêlee 2019 |
ZCC Kampioen 2019 3e klasse district ZW |
1e André van Aken |
Kees Smits, Hennie Mandemakers, José Boone, |
2e Ronnie de Jong |
Kees en Kuintje van Balen, Leen van der Wegen |
3e Peter van Amerongen |
|
Clubkampioen Doubletten 2018 |
Tête a Tête Kampioen 2018 |
1e Agnes Schoenmaker & José Boone |
1e Edwin de Jong |
2e Arie Schaddelee & Leen van der Wegen |
2e Hennie Mandemakers |
3e Peter van Amerongen & Ank Willemse |
3e Kees Smits |
Clubkampioen Mêlee 2018 |
|
1e Kees Smits |
|
2e Kees van Balen |
|
3e André van Aken |
|
Clubkampioen Doubletten 2017 |
Tête a Tête Kampioen 2017 |
1e Agnes Schoenmaker & José Boone |
1e Fred Beumer |
2e Kees van Balen & Kuintje van Balen |
2e Peter van Amerongen |
3e Peter van Amerongen & Ank Willemse |
3e René de Jong |
Clubkampioen Mêlee 2017 |
|
1e José Boone |
|
2e Kees van Balen |
|
3e Govert van Rijswijk |
|
Clubkampioen Doubletten 2016 |
Tête a Tête Kampioen 2016 |
1e Agnes Schoenmaker & José Boone |
1e Anco Blankers |
2e Ronnie de Jong & Fred Beumer |
2e Leen van der Wegen |
3e Anton Wintermans & Leen van der Wegen |
3e Jaap Seton |
Clubkampioen Mêlee 2016 |
WVTC Kampioen 2015 / 2016 |
1e Anco Blankers |
Kees Smits, Hennie Mandemakers, José Boone |
2e Anton Wintermans |
Agnes Schoenmaker, Hans Schoenmaker, , |
3e Siep Blankers |
Leen van der Wegen en Anton Wintermans |
|
Clubkampioen Doubletten 2015 |
Tête a Tête Kampioen 2015 |
1e Kees Smits & Hennie Mandemakers |
1e Anco Blankers |
2e Anco Blankers & Siep Blankers |
2e Agnes Schoenmaker |
3e Agnes Schoenmaker & José Boone |
3e Edwin de Jong |
Clubkampioen Mêlee 2015 |
ZAMI Kampioen 2015 6e klasse |
1e Kees van Balen |
Kees Smits, Hennie Mandemakers, |
2e Agnes Schoenmaker |
José Boone, Leen van der Wegen |
3e Ronnie de Jong |
|
Clubkampioen Doubletten 2014 |
Tête a Tête Kampioen 2014 |
1e Agnes Schoenmaker & José Boone |
1e Leen van der Wegen |
2e Ad Mandemakers & André Baakman |
2e Anco Blankers |
3e Kees Smits & Hennie Mandemakers |
3e Kuintje van Balen |
Clubkampioen Mêlee 2014 |
|
1e José Boone |
|
2e René de Jong |
|
3e Leen van der Wegen |
|
ZAMI Kampioen 2014 Kees en Kuintje van Balen & Siep Blankers en Bas Beumer |
|
Clubkampioen 2013 |
Tête a Tête Kampioen 2013 |
1e Kees van Balen |
1e Anco Blankers |
2e Fred Beumer |
2e Kees van Balen |
3e Dies Ouwerkerk |
3e Elodie de Groot |
Clubkampioen 2012 |
Tête a Tête Kampioen 2012 |
1e Sjaak den Haan |
1e Sjaak den Haan |
2e José Boone |
2e Han Schouten |
3e Hans Schoenmaker |
3e Hennie Mandemakers |
ZAMI Kampioen 2012 Kees Smits, Patricia |
|
Aschman, José Boone en Ad Boone |
|
Clubkampioen 2011 |
Tête a Tête Kampioen 2011 |
1e Siep Blankers |
1e Patricia Aschman |
2e Ad Boone |
2e Anco Blankers |
3e José Boone |
3e Fred Beumer |
ZAMI Kampioen 2010 Wim Griffioen, Piet van Weelden, Kees Smits en diverse invallers |
|
WVTC Kampioen 2010 Ad Boone, José Boone, Agnes Schoenmaker, Hans Schoenmaker, Hennie Mandemakers en Kees Smits |
|
Clubkampioen 2010 |
Tête a Tête Kampioen 2010 |
1e José Boone |
1e Agnes Schoenmaker |
2e Agnes Schoenmaker |
2e Thijs Pellicaan |
3e Kees Smits |
3e Bas Beumer |
ZAMI Kampioen 2009 Ad mandemakers, Cor Blankers, Siep Blankers en Dies Ouwerkerk |
|
Clubkampioen 2009 |
Tête a Tête Kampioen 2009 |
1e Agnes Schoenmaker |
1e Hennie Mandemakers |
2e José Boone |
2e José Boone |
3e Hennie Mandemakers |
3e Anco Blankers |
ZAMI Kampioen 2008Cor Blankers, Siep Blankers, Wim Griffioen en Kees Smits |
|
Clubkampioen 2008 |
Tête a Tête Kampioen 2008 |
1e Peter van Amerongen |
1e José Boone |
2e Ad Boone |
2e Kees Smits |
3e Bas Beumer |
3e Peter van Amerongen |
Clubkampioen 2007 |
Tête a Tête Kampioen 2007 |
1e Hennie Mandemakers |
1e Dies Ouwerkerk |
2e José Boone |
2e Kees Smits |
3e Kees Smits |
3e Hans Schoenmaker |
|
|